0
Košík je prázdny
0

    TP-LINK MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km

    TP-LINK MC210CS Gigabit Media Converter 1000TX/1000FX SM, SC, 15 km
     

    Gigabit

    Vaša cena bez DPH
    40.46 EUR
    Recyklačný poplatok
    0.09 EUR
    Vaša cena  s RP*
    40.55 EUR
    Vaša cena s DPH
    48.66 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    TP-LINK
    Kód
    S1-1914
    Part No.
    MC210CS

      Podrobnosti o produkte

      Média konvertor TP-LINK slúži na prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km. Optický port má SC konektory, media konvertor využíva vlnovú dĺžku 1310 nm. Napájanie zabezpečuje externý adaptér. Zariadenie nevyžaduje dodatočné zakrytovanie alebo montáž, ale môže byť pomocou adaptéra inštalované do racku.

       

      • Podporuje rýchlosť 1 000Mbit/s v plne duplexnom režime pre port TX i FX.
      • Podporuje automatickú detekciu MID / MID-X pre port TX.
      • Umožňuje konfiguráciu prepínača vynúteného / automatického režimu prenosu pre port FX.
      • Predlžuje dosah optického vedenia až na 15 km.
      • Dobre viditeľné LED kontrolky umožňujú monitorovanie aktivity siete.
      • externé napájanie

      Parametre

      Napájanie

      Napájanie External Power Adapter, 9V/0.6A or 5V/1A

      Použitie

      Použitie vnútorné

      Rozhranie ETH

      Rozhranie ETH (1) 1000Mbps

      Rozhranie SFP

      Rozhranie SFP (1) 1.25Gbps SC
      Rozmery 94.5 x 73.0 x 27.0 mm
      Typ zariadenia Single-Mode

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...