0
Košík je prázdny
0

    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)

    INNO OTDR View500 (1310/1550nm, 35/33dB)
     
    Vaša cena bez DPH
    4 029.60 EUR
    Vaša cena s DPH
    4 835.52 EUR
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    INNO
    Kód
    S00276
    Záruka
    36 mesiacov

    Súvisiace produkty

    INNO E-17, pár optických elektród INNO IFS-9 INNO E-17, pár optických elektród INNO IFS-9

    E-17 

    Porovnať 30.00 EUR  bez DPH
    INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB) INNO OTDR MINI2 (1310/1550nm, 32/30dB)

    MINI 2 

    Porovnať 3 092.70 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 7, VF-15H, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 7, VF-15H, s výbavou

     

    Porovnať 4 689.00 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 5, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 5, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 3 334.82 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 6S, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW 6S, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 2 795.87 EUR  bez DPH
    INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW M7, V.7, s výbavou INNO 3D Zváračka optických vlákien VIEW M7, V.7, s výbavou

     

    Porovnať 2 101.80 EUR  bez DPH
    GRANDWAY FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm GRANDWAY FHP2P01, Power meter PON 1310/1490/1550nm

    FHP2P01 

    Porovnať 190.80 EUR  bez DPH
    INNO V7+, Lámačka optických vlákien INNO V7+, Lámačka optických vlákien

    V7+ 

    Porovnať 572.92 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FPPM-345-1-SCA, PON meter, 1310/1490/1550nm, LCD, SC/APC

    FPPM-345-1-SCA 

    Porovnať 477.57 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FLTS-750-SM35-LP, Multimeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FLTS-750-SM35-LP 

    Porovnať 431.59 EUR  bez DPH
    FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC FIBRAIN FOPM-250-VFL-LP, Powermeter, 850/1300/1310/1490/1550/1625nm, LCD, SC/APC

    FOPM-250-VFL-LP 

    Porovnať 267.78 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    Porovnať 1.10 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, (12 kusové balenie), 9/125, 0.9mm Optický pigtail SC/APC, SM, G657A, 1m, (12 kusové balenie), 9/125, 0.9mm

     

    Porovnať 18.20 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      INNO OTDR View500 je novinka vylepšenej generácie meracích prístrojov, ktorá dobre funguje na meranie optických vlákien a detekciu chýb v optických sieťach a v konštrukčných a komunikačných systémoch. OTDR bolo vyrobené s veľkým dôrazom na každý detail. Stručne povedané, zariadenie je ľahko použiteľné, multifunkčné a spĺňa očakávania medzinárodných štandardov technológie optických vlákien. Bol vybavený aplikáciou OTDR (SOLA), ktorej účelom je zjednodušiť testy OTDR - grafické znázornenie udalostí vyskytujúcich sa v meranej dráhe optických vlákien bez nutnosti konfigurácie parametrov.

       

      Hlavné funkcie:

      - SOLA (zjednodušenie testovacieho procesu OTDR) - inteligentná optická sieťová analýza.

      - 2 vlnové dĺžky SM: 1310 / 1510nm, 35/33 dB.

      - 8 GB vstavanej pamäte.

      - Optický konektor typu APC s vymeniteľnými 3 adaptérmi (FC / SC / LC).

      - prispôsobené na prácu v ťažkých podmienkach.

      - Nízka hmotnosť.

      - 7 "TFT-LCD farebný displej s antireflexným povrchom vrátane dotykovej obrazovky.

      - OPM (Optický merač výkonu)

      - Šikovný, príjemný na použitie.

      - VFL (vizuálny vyhľadávač porúch).

      - LS (svetelný zdroj) na vlnách 1310nm a 1550nm s ľahkou reguláciou výkonu.

      - Elektronický mikroskop na kontrolu konektorov z optických vlákien (USB).

      - Zabudované WIFI.

      - Kapacita batérie 7800 mAh

       

      Záruka: 36 mesiacov

       


      Video

      Súvisiace dokumenty

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...