0
Košík je prázdny
0

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, TX1550/RX1310 (LC/SM), DDM

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, TX1550/RX1310 (LC/SM), DDM
     
    Vaša cena bez DPH
    15.43 EUR
    Vaša cena s DPH
    18.51 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTEC
    Kód
    S1-0373
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.


      Parametre

      Port 1x 1,25 Gbps LC SM
      Typ prenosu 20 km
      Vlnové dĺžky TX=1550 ; RX=1310
      Vysielací výkon 16 dB

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...