0
Košík je prázdny
0

    WDM LC-simplex

    WDM LC-simplex

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    8.67 EUR 

    bez DPH

    10.40 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    8.67 EUR 

    bez DPH

    10.40 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 3km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.62 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    14.87 EUR 

    bez DPH

    17.87 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    49.86 EUR 

    bez DPH

    59.93 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    19.84 EUR 

    bez DPH

    23.84 EUR 

    s DPH

    UF-SM-1G-S je sada singlemode 1G SFP WDM modulov na prenos dát pomocou jedného vlákna s jedným LC konektorom.

    5.42 EUR 

    bez DPH

    6.50 EUR 

    s DPH

    Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1550/1310 nm, rýchlosťou 1 Gbps, vybavený jedným LC konektorom s UPC brúsením a je určený na spojenie na vzdialenosť 3 km.

    5.42 EUR 

    bez DPH

    6.50 EUR 

    s DPH

    Gigabitový WDM/Bidi Singlemode SFP modul od výrobcu Conexpro s vlnovou dĺžkou (Tx/Rx) 1310/1550 nm, rýchlosťou 1 Gbps, vybavený jedným LC konektorom s UPC brúsením a je určený na spojenie na vzdialenosť 3 km.

    19.92 EUR 

    bez DPH

    23.90 EUR 

    s DPH

    Modul TP-LINK TL-SM321A vďaka technológii WDM umožňuje prenos dát cez jedno optické vlákno obojsmerne.

    18.25 EUR 

    bez DPH

    21.90 EUR 

    s DPH

    MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX).

    14.14 EUR 

    bez DPH

    16.97 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    18.73 EUR 

    bez DPH

    22.48 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    13.07 EUR 

    bez DPH

    15.69 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550.

    24.32 EUR 

    bez DPH

    29.18 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

    15.94 EUR 

    bez DPH

    19.15 EUR 

    s DPH

     

    2-PACK

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    5.64 EUR 

    bez DPH

    6.80 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    7.73 EUR 

    bez DPH

    9.30 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    11.93 EUR 

    bez DPH

    14.34 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    15.87 EUR 

    bez DPH

    19.07 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...