0
Košík je prázdny
0

    TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, LC-simplex

    TP-LINK TL-SM321B, SFP modul, WDM, 1Gbps, 10km, LC-simplex
     
    Vaša cena bez DPH
    9.99 EUR
    Vaša cena s DPH
    11.99 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    TP-LINK
    Kód
    S1-1503
    Part No.
    TL-SM321B
    Záruka
    24 mesiacov
    Webstránky

      Podrobnosti o produkte

      MiniGBIC modul určený pre rozvod či zakončenie optické sieťové trasy na vzdialenosť až 10 km pri maximálnej rýchlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osadzovať postupne podľa aktuálnych požiadaviek na rýchlosť siete. Pri zmene konfigurácie tiež nie je nutné meniť celý aktívny prvok - stačí iba výmena jednotlivého modulu.

       

      Modul je napájaný priamo zo switcha, kam sa vkladá do SFP slotu, alebo mediakonvertoru MC220L. Na druhej strane spoja je nutné použiť modul TL-SM321A. Modul využíva technológiu WDM, ktorá umožňuje viesť obojsmernú komunikáciu iba po jednom vlákne.

      Obchodné informácie

      Produkt manažér:

      Mgr. Ivan Tyuchtyuch@tes-slovakia.sk

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...