0
Košík je prázdny
0

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, RJ45, 100m /10/100/1000Base-T)

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, RJ45, 100m /10/100/1000Base-T)
     
    Vaša cena bez DPH
    26.60 EUR
    Vaša cena s DPH
    31.92 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTEC
    Kód
    S1-2711
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100m, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310.


      Parametre

      Port SFP1000BASE-T 10/100/1000 RJ-45
      Štandard SFP
      Typ prenosu 100 m

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené

         

      K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...