0
Košík je prázdny
0

    SFP 1.25Gbps

    SFP 1.25Gbps

    U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!U nás si vyberiete zo širokej ponuky optických prvkov pre Vašu sieť. Všetko čo hľadáte, nájdete u nás.

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    19.70 EUR 

    bez DPH

    23.67 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    17.59 EUR 

    bez DPH

    21.14 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    18.16 EUR 

    bez DPH

    21.81 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    9.58 EUR 

    bez DPH

    11.50 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    41.95 EUR 

    bez DPH

    50.34 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    21.01 EUR 

    bez DPH

    25.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    11.75 EUR 

    bez DPH

    14.12 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.86 EUR 

    bez DPH

    13.05 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.74 EUR 

    bez DPH

    12.91 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    11.75 EUR 

    bez DPH

    14.12 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.61 EUR 

    bez DPH

    12.76 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    18.49 EUR 

    bez DPH

    22.21 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    10.10 EUR 

    bez DPH

    12.14 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    46.48 EUR 

    bez DPH

    55.88 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    68.14 EUR 

    bez DPH

    81.87 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    6.66 EUR 

    bez DPH

    8.02 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    8.32 EUR 

    bez DPH

    10.00 EUR 

    s DPH

    WDM SFP moduly používajú pre obojsmerné spojenie len jedného optického vlákna, umožňujú tým dvojnásobne zvýšiť hustotu spojenia bez nutnosti výmeny optickej trasy.

    15.44 EUR 

    bez DPH

    18.64 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    48.20 EUR 

    bez DPH

    57.95 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    63.13 EUR 

    bez DPH

    75.86 EUR 

    s DPH

    S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...