0
Košík je prázdny
0

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    1000 produktov
    50 stránok

    Položek na stránku:

     
     
    0.63 EUR 

    bez DPH

    0.76 EUR 

    s DPH

     

    Riser káble sú priamo vytvorené pre vertikálne, i horizontálne FTTH rozvody. Minimalizujú počet rozvadzačov v jednotlivých poschodiach a eliminujú potrebu zváračky.

    6.03 EUR 

    bez DPH

    7.23 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

    0.31 EUR 

    bez DPH

    0.38 EUR 

    s DPH

     

    Hrubostenná mikrotrubička 12/8 mm z HDPE materiálu pre priamu pokládku do zeme (vhodné dať do pieskovej vrstvy). Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový a drážkovaný pre ľahšie zafukovanie m

    1.20 EUR 

    bez DPH

    1.44 EUR 

    s DPH

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    5.30 EUR 

    bez DPH

    6.36 EUR 

    s DPH

    BU-XN od spoločnosti FIBRAIN je produkt navrhnutý tak, aby bol vysoko flexibilný počas inštalácie a prispôsobiteľný potrebám zákazníka. BU-XN je určený pre aplikácie v sieťovej architektúre FTTH pomocou RISER káblov. Vyznačuje sa malými rozmermi, modulárn

    1.08 EUR 

    bez DPH

    1.30 EUR 

    s DPH

     

    Zaťahovacie lanko

    Dvojstenná káblová chránička vyrobená z vysokohustotného polyetylénu určená na ochranu káblov elektroinštalácií, dátových a telefónnych liniek uložených v zemi.

    3.00 EUR 

    bez DPH

    3.60 EUR 

    s DPH

    Hliníková kotva k uchyteniu na stĺp pomocou oceľovej pásky. Vhodná na zavesenie karabiny prip. kotvy.

    6.79 EUR 

    bez DPH

    8.15 EUR 

    s DPH

    Optický rozbočovač 1x8 PLC G657A2, MINI MODUL, 0.9mm, bez konektorov

    0.88 EUR 

    bez DPH

    1.06 EUR 

    s DPH

     

    Zaťahovacie lanko

    Dvojstenná káblová chránička vyrobená z vysokohustotného polyetylénu určená na ochranu káblov elektroinštalácií, dátových a telefónnych liniek uložených v zemi.

    0.72 EUR 

    bez DPH

    0.86 EUR 

    s DPH

    Zarezávacie keystony produktovej kategórie 5E sú dodávané ako v netienenom, tak aj vo tienenom vyhotovení, v prípade tieneného keystonu je telo modulu opatrené striebornou kovovou časťou. Oba tieto typy Keystone prevyšujú požiadavky definované v štandardo

    1.28 EUR 

    bez DPH

    1.53 EUR 

    s DPH

    Optický adaptér SC/APC-SC/APC, simplex

    14.09 EUR 

    bez DPH

    16.91 EUR 

    s DPH

    Optický vonkajší FTTx 12 box C12 s kazetou (uchytenie na stenu alebo stĺp) pre 12 x SC simplex adaptér, vstup 2 x PG

    1.91 EUR 

    bez DPH

    2.29 EUR 

    s DPH

    Sdünnger CS1500, držiak používaný pri stavbe nadzemných káblových trás, umožňuje inštaláciu odľahčenia ťahu a priechodných úchytov. Vyrobené z ľahkej hliníkovej zliatiny odolnej proti korózii a poveternostným vplyvom.

    2.25 EUR 

    bez DPH

    2.70 EUR 

    s DPH

    Optický patchcord (jumper kábel) je štandardný prepojovací optický kábel, zakončený na oboch stranách optickými konektormi. Patchcordy sa používajú na prepojenie zariadení vnútri rozvádzača, alebo na pripojenie aktívnych prvkov k optickej trase...

    0.19 EUR 

    bez DPH

    0.23 EUR 

    s DPH

     

    Hrubostenná mikrotrubička 7/4 mm z HDPE materiálu pre priamu pokládku do zeme (vhodné dať do pieskovej vrstvy). Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový pre ľahšie zafukovanie mikrokáblov, al

    0.34 EUR 

    bez DPH

    0.41 EUR 

    s DPH

     

    Tenkostenná mikrotrubička 10/8 mm z HDPE materiálu prepoužitie v interiéri. Mikrotrubička pre mikrokáble/zväzky vlákien s max. 144 optickými vláknami. Vnútorný povrch je silikónový a drážkovaný pre ľahšie zafukovanie mikrokáblov, alebo zväzkov optických v

    3.95 EUR 

    bez DPH

    4.74 EUR 

    s DPH

    Spojka mikrotrubičiek "Gas Block" je plynotesne/vodotesne utesňujúca priechodzí mikrokábel. Slúži na priame poloenie do zeme.

    1.46 EUR 

    bez DPH

    1.76 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 2m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    4.51 EUR 

    bez DPH

    5.41 EUR 

    s DPH

    <p>&nbsp;Kotva určená pre ADSS optické káble na stredné a veľké vzdialenosti (70m až 200m). Pre káble s priemerom 8-15mm. 700N v zavislosti od optického kábla.</p>

    9.80 EUR 

    bez DPH

    11.76 EUR 

    s DPH

    Kotevná svorka / Nosná RA 25mm