0
Košík je prázdny
0

    Media konvertory DUAL

    Media konvertory DUAL

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    19 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    44.09 EUR 

    bez DPH

    53.02 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického multimódového vedenia 1000BASE-SX+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 10/100/1000 Mbit/s duplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento...

    46.02 EUR 

    bez DPH

    55.33 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    54.56 EUR 

    bez DPH

    65.58 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-LH+ na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1310nm . Tento konvertor je určený pre...

    58.37 EUR 

    bez DPH

    70.15 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    71.69 EUR 

    bez DPH

    86.14 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    88.82 EUR 

    bez DPH

    106.69 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 1000BASE-ZX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 1 000 Mbit/s dupplexnom režime pre port TX 1550nm . Tento konvertor je určený pre...

    42.19 EUR 

    bez DPH

    50.73 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený na prevod médií z optického multimódového vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenie 1000Base-T a naopak. Podporuje rýchlosť 10/100/1000 Mbit/s duplexnom režime pre port TX 850nm . Tento...

    27.49 EUR 

    bez DPH

    33.09 EUR 

    s DPH

    Vďaka SFP slotu môže pracovať s multimode aj single mode miniGBIC modulmi.

    26.25 EUR 

    bez DPH

    31.61 EUR 

    s DPH

    Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 10/100Base-T na optický štandard 100Base-FX port, Multi-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 2 km.

    25.83 EUR 

    bez DPH

    31.11 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak.

    40.75 EUR 

    bez DPH

    49.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový médiá konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX na metalické vedenia 1000Base-T a naopak.

    41.58 EUR 

    bez DPH

    50.01 EUR 

    s DPH

    Media konvertor TP-LINK slúži pre prevod metalického vedenia 1000Base-TX na optický štandard 1000Base-FX port, Single-mode vlákno využiteľný na vzdialenosť až 15 km.

    23.25 EUR 

    bez DPH

    28.01 EUR 

    s DPH

    Kvalitný a spoľahlivý gigabitový média konvertor určený pre prevod médií z optického vedenia 1000BASE-SX/LX/LH na metalické vedenie 1000Base-T a naopak.

    200.00 EUR 

    bez DPH

    240.11 EUR 

    s DPH

    Precízne vyrobený case rackového rozmeru (2U) určený pre 14 media konvertorov.

    68.25 EUR 

    bez DPH

    82.01 EUR 

    s DPH

    Redundant Power Supply for TL-MC1400 (9,5VDC/9,5A)

    24.33 EUR 

    bez DPH

    29.30 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    14.52 EUR 

    bez DPH

    17.42 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    18.14 EUR 

    bez DPH

    21.77 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

    21.76 EUR 

    bez DPH

    26.12 EUR 

    s DPH

    UBNT FiberPOE je cenovo dostupný gigabitový opticko - metalický vonkajší prevodník, ktorý okrem prevodu dát z optického vlákna na metalický kábel dokáže taktiež napájanie pomocou PoE.

     

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...