0
Košík je prázdny
0

    SFP moduly 1.25 Gbps

    SFP moduly 1.25 Gbps

    Kvalitná a spoľahlivá aktívna optika skladom za najnižšie ceny. Vyberte si zo širokej ponuky vysielačov, prijímačov či zosilňovačov!

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

     
    30.48 EUR 

    bez DPH

    36.68 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    30.48 EUR 

    bez DPH

    36.68 EUR 

    s DPH

    Jednovláknové 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual SC konektormi, pre 3 km dlhé Single mod spoje predávané komplet v páre....

    13.53 EUR 

    bez DPH

    16.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm....

    13.53 EUR 

    bez DPH

    16.24 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Multimode kábel a vzdialenosti do 550m, pracuje s vlnovou dĺžkou 850nm....

    13.96 EUR 

    bez DPH

    16.86 EUR 

    s DPH

    Priamy 1m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    19.44 EUR 

    bez DPH

    23.44 EUR 

    s DPH

    Priamy 3m kábel k prepojeniu dvoch SFP/SFP+ zariadení na kratšiu vzdialenosť.

    32.37 EUR 

    bez DPH

    38.84 EUR 

    s DPH

    Záruka: 24 mesiacov Datasheet...

    23.36 EUR 

    bez DPH

    28.14 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektorom RJ45 pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 100 m. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco, D-Link, ECI, Edge-Core, EdiMax, EMC...

    14.50 EUR 

    bez DPH

    17.51 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    22.47 EUR 

    bez DPH

    27.07 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    14.50 EUR 

    bez DPH

    17.51 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1310/RX1550 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    14.02 EUR 

    bez DPH

    16.93 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 5km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310 . Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya,...

    13.46 EUR 

    bez DPH

    16.25 EUR 

    s DPH

    1,25 Gbps SFP optický modul s konektormi LC duplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou 1310nm. Modul je kompatibilný so zariadeniami iných výrobcov: 3Com, Alcatel, Allied Telesis, Mikrotik, Avaya, Brocade, Cisco,...

    16.54 EUR 

    bez DPH

    19.95 EUR 

    s DPH

    S-31DLC20D je 1.25G SFP modul s 1310nm Dual LC konektorom, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    50.51 EUR 

    bez DPH

    60.71 EUR 

    s DPH

    S-3553LC20D sú 1.25G SFP moduly s 1310nm a 1550nm Dual LC konektormi, pre 20 km dlhé Single mod spoje.

    63.33 EUR 

    bez DPH

    76.11 EUR 

    s DPH

    S-4554LC80D je predávané v páre , single mode WDM modulov s Gigabitovou rýchlosťou, jedným LC konektorom na každej strane a to na vzdialenosť až 80km. Vlnové dĺžky modulov sú 1490 / 1550nm a 1550 / 1490nm ....

    25.54 EUR 

    bez DPH

    30.75 EUR 

    s DPH

    S-55DLC80D je singlemode Gigabitový SFP modul s vlnovou dĺžkou 1550nm a dvoma LC konektormi pre spojenie až na vzdialenosť 80km . Modul je kompatibilný so všetkými aktívnymi prvkami od MIKROTIK a tiež so zariadeniami iných výrobcov " cisco...

    13.36 EUR 

    bez DPH

    16.14 EUR 

    s DPH

    S-85DLC20D je 1.25G SFP modul s 850nm Dual LC konektorom, pre 550m dlhé Multi mod spoje.

    20.42 EUR 

    bez DPH

    24.62 EUR 

    s DPH

    S-RJ01 je RJ45 SFP 10/100/1000M metalický modul, kompatibilný s väčšinou gigabit SFP portov, ktoré sú k dispozici na rôzných sieťových zariadeniach.

    16.75 EUR 

    bez DPH

    20.10 EUR 

    s DPH

    Optický SFP modul 1,25Gbps, 1310nm, dual, (LC/20km,SM)

    K prevádzke nášho webu www.tesshop.sk využívame takzvané cookies. Cookies sú súbory slúžiace na prispôsobenie obsahu webu, na meranie jeho funkčnosti a všeobecne na zaistenie vašej maximálnej spokojnosti. Používaním tohto webu súhlasíte so spôsobom, akým s cookies nakladáme. Viac informácií...