0
Košík je prázdny
0

    Primárna ochrana zvarov (100ks), 60mm, 2.5mm

    Primárna ochrana zvarov (100ks), 60mm, 2.5mm
     
    Vaša cena bez DPH
    7.40 EUR
    Vaša cena s DPH
    8.88 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Množstvo v orig. balení:  100 bal.
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-0994
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail E2000/APC, R&M, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-E2A-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    11.68 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail FC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail FC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

     

    4.00 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-12. 

    12.59 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/APC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LCA-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    1.13 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-12 

    20.05 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail LC/PC, SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-LC-XX-S-002.0-P9-D-09-Y 

    1.20 EUR  bez DPH
    FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP FIBRAIN Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A1, 2m, 9/125, 0.9mm, Gold, EASY-STRIP

    G-SET12-SC-XX-S-002.0-P9-D-09-12. 

    9.43 EUR  bez DPH
    FTTx box SC-H2, 48/96F, kazety, čierny, IP66 FTTx box SC-H2, 48/96F, kazety, čierny, IP66

    SC-H2 

    41.23 EUR  bez DPH
    Optický Pigtail FC/PC, SM, G.652D, 1m, 0.9mm Optický Pigtail FC/PC, SM, G.652D, 1m, 0.9mm

     

    0.96 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, G.652D, 3m, 9/125, 0.9mm Optický pigtail LC/APC, G.652D, 3m, 9/125, 0.9mm

    LCapc/n-SM.9/125-3 

    1.99 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail LC/APC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    1.20 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail LC/PC, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    1.34 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, MM, G652D, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1 Optický pigtail LC/PC, MM, G652D, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1

     

    0.40 EUR  bez DPH
    Optický pigtail LC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail LC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    1.32 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A2, 2m, 9/125, 0.9mm + 250um Optický pigtail SC/APC (12-ks, colour) SM, G657A2, 2m, 9/125, 0.9mm + 250um

     

    12.18 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A2, 2m, 9/125, 0.9mm + 250um Optický pigtail SC/PC (12-ks, colour) SM, G657A2, 2m, 9/125, 0.9mm + 250um

    12-pack SC/PC 

    11.39 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    2.00 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1 Pigtail SC/PC, MM, 1m, 62.5/125, 0.9mm, OM1

     

    2.99 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, 1m, 62/125, 0.9mm, OM1 Optický pigtail ST/PC, MM, 1m, 62/125, 0.9mm, OM1

     

    1.93 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3 Optický pigtail ST/PC, MM, 2m, 50/125, 0.9mm, OM3

     

    1.45 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    1.23 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2 Optický pigtail ST/PC, MM, G652D, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

     

    2.45 EUR  bez DPH
    Optický pigtail ST/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm Optický pigtail ST/PC, SM, G652D, 1m, 9/125, 0.9mm

     

    0.40 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16 0.9mm, G657A1, bez konektorov Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16 0.9mm, G657A1, bez konektorov

     

    6.53 EUR  bez DPH
    Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16, 250um, G657A1, bez konektorov Optický splitter PLC, MINI modul, 1x16, 250um, G657A1, bez konektorov

    SO-PLC1X16-250UMA1ME 

    6.93 EUR  bez DPH
    OPTIX Optický pigtail E2000/APC, G657A2, 1m, 9/125, 0.9mm OPTIX Optický pigtail E2000/APC, G657A2, 1m, 9/125, 0.9mm

     

    5.96 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm

     

    10.12 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Ochrany zvarov (60 / 2,8 mm) sú súčasťou pre ochranu optických spojov pri zváraní. Sú to pružné, teplom zmrštiteľné prvky, ktoré znižujú ich objem pod vplyvom tepla. Sú vybavené tyčkami z nehrdzavejúcej ocele, ktoré poskytujú dodatočnú mechanickú ochranu zvaru. Po zmenšení zmrštenia nie sú vlákna vystavené iba mechanickému poškodeniu, ale zároveň chránia pred vlhkosťou a všetkými druhmi kontaminácie.

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené