0
Košík je prázdny
0

    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2

    Optický pigtail SC/PC, MM, 1m, 50/125, 0.9mm, OM2
     
    Vaša cena bez DPH
    2.00 EUR
    Vaša cena s DPH
    2.40 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTIX
    Kód
    S1-1216
    Záruka
    24 mesiacov

    Súvisiace produkty

    Optický adaptér SC/PC, duplex, MM, OM2 Optický adaptér SC/PC, duplex, MM, OM2

     

    2.16 EUR  bez DPH
    Optický adaptér SC/PC, simplex, MM, OM2 Optický adaptér SC/PC, simplex, MM, OM2

     

    0.24 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 0.50m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    4.56 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    10.38 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    17.50 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    4.78 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    18.03 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    4.77 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    5.72 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    7.40 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - LC/PC   7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - LC/PC 7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    9.90 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 10m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    8.38 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 15m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    10.23 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 1m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    4.87 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 20m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    12.48 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 2m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    5.37 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 3m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    6.01 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 5m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    7.25 EUR  bez DPH
    Optický patchcord SC/PC - SC/PC   7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2 Optický patchcord SC/PC - SC/PC 7m 3mm, duplex, MM, 50/125, OM2

     

    10.95 EUR  bez DPH
    Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP Optický pigtail SC/PC, SM, G657A, 1m, 9/125, 0.9mm, SEMI-STRIP

     

    0.97 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.5mm

     

    9.50 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 45mm, 2.8mm

     

    9.50 EUR  bez DPH
    Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm Primárna ochrana zvarov (100-PACK), 60mm, 2.8mm

     

    6.71 EUR  bez DPH
    SOLARIX SXKO-CLT-12-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT SOLARIX SXKO-CLT-12-OM2-LSOH, optický kábel, MM, 12-vlákno, 50/125, OM2, 6.0mm, LSOH, CLT

    SXKO-CLT-12-OM2-LSOH 

    0.85 EUR  bez DPH

      Podrobnosti o produkte

      Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno. Pigtailové vlákno je ďalej chránené sekundárne ochranou s priemerom 900µm. Sekundárna ochrana 900µm môže byť tesná, alebo voľná (EASY-STRIP).

       

      Optické pigtaily dodávame v multimode aj singlemode prevedení s rôznymi typmi konektorov (E2000, LC, SC, ST, FC, ...). Pigtaily možno štandardne objednať s dĺžkou kábla 1m, nie je však problém vyrobiť na zákazku pigtaily ľubovoľnej dĺžky.

      Parametre

      Typ vlákien

      Typ vlákien MM OM2

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené