0
Košík je prázdny
0

    SC

    SC

    Optický pigtail slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou navarovanie na optické vlákno. Optický pigtail je optický konektor zakončený na jednej strane (spravidla 1m) optického vlákna.

    Najpredávanejšie produkty

    Status

    Filter skladu

    Sklad

    Cena

    EUR
    EUR

    Filtrovať podľa parametra

    Podrobné vyhľadávanie

    11 produktov
    1 stránka

    Položek na stránku:

     
     
    1.07 EUR 

    bez DPH

    1.28 EUR 

    s DPH

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    0.85 EUR 

    bez DPH

    1.02 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail s konektorom SC/PC, LSZH, G.657A2 1,5m slúži na ukončenie optických káblov v optickom rozvádzači metódou zvárania na optické vlákno.

    12.16 EUR 

    bez DPH

    14.59 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail LC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A2

    10.77 EUR 

    bez DPH

    12.92 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 9/125, SM, 0.9mm, G657A1

    1.01 EUR 

    bez DPH

    1.21 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    9.43 EUR 

    bez DPH

    11.31 EUR 

    s DPH

    Vláknové optické komponenty sú špeciálne navrhnuté a založené na konektoroch, ktoré sú v súlade s požiadavkami IEC / PN-EN 61754 a IEC / PN –EN 61755. Pigtaily a patchcordy v Gold grade kvalite sú k dispozícii vo variante singlemode a multimode s rôznymi

    1.50 EUR 

    bez DPH

    1.80 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1,5m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    2.00 EUR 

    bez DPH

    2.40 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC 1m simplex, 50/125, 900um cable, LSZH M5SCXX900010-L

    2.99 EUR 

    bez DPH

    3.59 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC-1,5m, MMF, 62,5/125/900

    1.98 EUR 

    bez DPH

    2.38 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 1m 50/125, MM, OM4, 0.9mm

    1.46 EUR 

    bez DPH

    1.76 EUR 

    s DPH

    Optický pigtail SC/PC 2m 50/125, MM, OM4, 0.9mm