0
Košík je prázdny
0

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, TX1550/RX1310 (LC/SM)

    OPTEC SFP modul 1,25Gbps, 20km, WDM, TX1550/RX1310 (LC/SM)
     
    Vaša cena bez DPH
    24.32 EUR
    Vaša cena s DPH
    29.18 EUR
    Hodnotenie produktu
    Hodnotené 0x
    Dostupnosť po pobočkách
    Objednať
    Výrobca
    OPTEC
    Kód
    S1-2922
    Záruka
    24 mesiacov

      Podrobnosti o produkte

      1,25 Gbps SFP WDM optický modul s konektormi LC simplex pre Singlemode kábel a vzdialenosti do 20km, pracuje s vlnovou dĺžkou TX1550/RX1310.

      Parametre

      Port 1x 1,25 Gbps LC SM
      Typ prenosu 20 km
      Vlnové dĺžky TV=1550 ; RX=1310
      Vysielací výkon (dBm) 16 dB

      Obchodné informácie

      Poslať info

       

      Otázka k tomuto produktu

      Našli ste inde na internete nižšiu cenu?

      Váš e-mail
      Cena bez DPH
      Cena s DPH
      WWW
      Komentár
      Mám o produkt záujem
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA

      Odoslať informáciu o produktu známemu

      Váš e-mail
      Odoslať na e-mail
      Komentár
      Stránka je chránená pomocou Google reCAPTCHA
       

      Našli ste chybu?

      Naposledy navštívené